Bezpłatny ebook:

Czasowniki TO BE, HAVE GOT i CAN

Materiały do nauki języka angielskiego dla uczniów 3 klasy szkoły podstawowej

  • osoby (ja, ty, on, ona, ono, my, wy, oni) – liczba pojedyncza i mnoga w języku angielskim
  • czasownik „to be”, "have got" i "can" – odmiana przez osoby, tworzenie zdań twierdzących, przeczeń, pytań, skróty oraz udzielanie krótkich odpowiedzi 

Pobierz bezpłatny ebook i zapisz się na newsletter Basic English TIPS.

Bądź gotowy do 4 klasy!

Czasowniki TO BE i HAVE GOT

ENGLISH IS SIMPLE!

Szanowny Rodzicu!

Dzięki materiałom English is Simple Twoje dziecko będzie uczyło się chętnie, bez trudu i co najważniejsze, będzie swobodnie komunikowało się w języku angielskim. A Ty od razu zobaczysz efekty!

Materiały dostosowane do wieku dzieci

Język i zawartość ebooka odpowiadają zainteresowaniom i potrzebom uczniów w klasie 3 szkoły podstawowej (poziom A1).

1

Ebook zawiera klucz a poprawnymi odpowiedziami do wszystkich ćwiczeń. Dzięki temu wiesz, które zagadnienia dziecko już opanowało, a co musi jeszcze poćwiczyć.

Klucz z poprawnymi odpowiedziami

2

Dziecko poznaje praktyczną stronę języka

Metoda tworzenia materiałów, którą stosujemy powstała w wyniku wieloletnich doświadczeń w nauczaniu dzieci.

3

Zawarte w ebooku przykładowe rozwiązania i niezbędne wyjaśnienia krok po kroku pomagają dziecku poprawnie wykonać zadania.

Niezbędne wyjaśnienia

i wskazówki dla dziecka

4

Opinie o eBooku

od rodziców

Mój syn w 3 klasie był bardzo dobrym uczniem, ale w IV zaczęły się pierwsze problemy. Odmiana czasownika TO BE i HAVE GOT, tworzenie pytań i przeczeń z tymi czasownikami - to sprawiało Adamowi najwięcej trudności. Na szczęście w samą porę nauczycielka języka angielskiego powiedziała mi o bezpłatnych ebookach English is Simple. Pobrałam ebook dotyczący czasowników TO BE, HAVE GOT i CAN. Te ćwiczenia bardzo pomogły mojemu synowi. Polecam je gorąco!

Pobierz ebook Czasowniki TO BE, HAVE GOT i CAN całkowicie za darmo i zapisz się na newsletter Basic English Tips!

POBIERZ TERAZ!

Have Effects sp. z o. o., ul. Mistrza i Małgorzaty 11B, 05-250 Radzymin; email: kontakt@englishissimple.pl; REGON 384114826; NiP 1251696956; KRS 0000799218 Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie XIV Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego; wysokość kapitału zakładowego: 5.000 zł.


This site is not a part of Facebook website or Facebook Inc. Additionally, this site is NOT endorsed by Facebook in any way.Facebook is a trademark of Facebook, Inc.